Szanowni Państwo,

 

W imieniu Europejskiego Centrum Biznesu mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tegorocznej, V edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL Heat, który odbędzie się 10-12 czerwca 2014 w Hotelu Zajazd Piastowski, w Kazimierzu Dolnym.Temat przewodni konferencji brzmi:


Rok 2014: Perspektywy rozwoju polskiego rynku ciepła i energii

 

Rok 2014 jest dla polskich wytwórców i dystrybutorów energii i ciepła czasem intensywnych zmian związanych zarówno z dynamicznym procesem prywatyzacji, trójpakiem energetycznym, rozwijającą się konkurencyjnością na rynku jak i z czynnikami popytowo-podażowymi wynikającymi z cen surowców, certyfikatów oraz taryf. Przyjęta panelowa formuła kongresu połączona z indywidualnymi wystąpieniami przedstawicieli największych w kraju przedsiębiorstw energetyczno-ciepłowniczych stwarza szansę na wszechstronne przeanalizowanie strategii polskich spółek ciepłowniczych i kogeneracyjnych oraz zmian zachodzących na rynku. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie strategii dla sektora, rosnących potrzeb inwestycyjnych oraz sposobów na ich finansowanie. Oddzielny panel zostanie poświęcony nowym technologiom dedykowanym dla rynku ciepłowniczego.

Do udziału w panelach tradycyjnie już zapraszamy kluczowe osoby znajwiększych spółek energetycznych w Polsce i najważniejszych organizacji branżowych. Podczas  Kongresu dla wszystkich uczestników oprócz interesujących spotkań merytorycznych zostanie przygotowanych wiele atrakcji i niespodzianek. 

 

Serdecznie zapraszamy

 Krzysztof Karaś
 

 Prezes
Europejskie Centrum Biznesu